Про нас

Фелікс є юридичною охоронним підприємством, що надає повний пакет юридичних та охоронних послуг юридичним та фізичним особам.

З моменту свого заснування юридична фірма має репутацію професійного та надійного партнера.

Основними принципами нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням специфіки своєї діяльності, Зосередьтеся на результаті, суворій конфіденційності та відповідальності перед клієнтом.

Для досягнення цієї мети працює згуртована команда висококваліфікованих професійних юристів. Серед нас – юристи з багаторічним досвідом роботи в юридичній роботі, молоді талановиті юристи, юристи, спеціалісти певних галузей права.

Правовий досвід, накопичений на практиці в різних сферах економічної, цивільної, податкової, кримінальної та інших правовідносин, дозволяє якісно та оперативно надавати юридичні послуги.

Тільки за останній рік наші юристи успішно супроводжують понад 150 перевірок контролюючих та правоохоронних органів, зареєстрували понад 50 суб’єктів господарювання, захищали інтереси клієнтів у більш ніж 300 судових справ у судах усіх Юрисдикціях.

Ми уважно відстежуємо нововведення в законодавстві та розширюємо спектр послуг відповідно до вимог сучасності, оскільки Наше головне завдання – правильне будівництво бізнесу нашого клієнта, починаючи з вибору організаційно-правової форми та закінчуючи податковою оптимізацією діяльності підприємства.

Особливістю діяльності нашої компанії є також надання комплексних послуг з забезпечення безпеки осіб та майна.

Ми цінуємо наших клієнтів, тому вони довіряють нам!

Наша команда

Партнери

Науково-виробниче підприємство «Холод»
Texo
Курси водіїв "Зелена хвиля»
ТОВ «Ютам Харків»
Виробник продукції «Жирнов»
Apple Service iPhone "X-pert"
Таксі «3040»
Агентство нерухомості «ХАН»
Завод «МАЯК»
Готель «FELISA»
ТС «АТТІКА»
Мережа продуктових магазинів «DIGMA»
Складське обладнання «MIRMEX»
Компанія "ГРИКАР - А.П.С."
Видавництво «Ранок»
ТОВ НВП «Лекон»
Елефант
«ЧУДО МАРКЕТ»
Корпорація «АСС»